FMC Centrum Medyczne

Jarosław Fabiś

Za zasługi w leczeniu i rehabilitacji polskich sportowców założyciel FMC prof. Jarosław Fabiś został uhonorowany srebrnym medalem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nasz wykwalifikowany personel od lat przywraca zdrowie pacjentom z całego kraju. Rehabilitujemy pacjentów po wszystkich urazach, zabiegach operacyjnych i schorzeniach. W naszej klinice program leczenia dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Nie boimy się nawet najcięższych przypadków. Od 1991 roku przywróciliśmy sprawność tysiącom poszkodowanym. FMC Centrum Medyczne to jedna z najlepiej wyposażonych w sprzęt medyczny klinik rehabilitacji w Polsce.    Nad jakością naszych usług medycznych czuwa profesor Jarosław Fabiś, którego osiągnięcia cenione są w Polsce i na świecie.
  • Pan profesor został nominowany członkiem korespondentem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia (Society of the American Shoulder and Elbow Surgeons, ASES) jako pierwszy Polak w historii naszego kraju.
  • Został również nominowany członkeim Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia, w którym sprawował przez dwie kadencje funkcję delegata na graj ds. Rozwoju Chirurgii Barku w krajach Europy Wschodniej.
  • W połowie 2018 roku został wybrany na szefa Katedry Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji Pourazowej Uniwersyteckiego Szpitalu Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.
  • Pan profesor jest również kierownikiem Kliniki Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej.
TOP